Profesionální motorový aerifikátor (provzdušňovač) z USA. Hodinová výkonnost až 2000 m2.

Od 2000Kč

Aerifikátor Billy Goat/Easy Core 104

Začněte aerifikovat trávníky hned, aniž byste něco kupovali. Hmotnost stroje 110 kg. Lze naložit i do kombíku.

Aerifikátor půjčujeme ve dvou barevných provedeních zelené a červené (nelze vybírat). 

Stroj lze půjčit:

Kdykoli po předchozí domluvě

Vratná kauce: 5000 Kč. 

Aerifikátor má hmotnost 109 kg! Bez nájezdů nelze bezpečně vykládat a nakládat. Převoz uvnitř osobního auta je dosti rizikový, vždy je nutné stroj ukurtovat. Lze transportovat v kombících. Maximální šíře stroje 66 cm.

Tento stroj je pro zahradníky a trávníkáře nejvýhodnější. Z těch, co jsou na trhu je to aerifikátor Billy Goat Plugr 18/Easy Core 104. Je kompaktní a výkonný. Spolehlivý a snadno ovladatelný. Odvede práci, za kterou se nemusíte stydět.

Velkou výhodou aerifikátoru Billy Goat Plugr 18 je jeho vyšší schopnost prorazit hrot do hloubky. Na čtyři aktivní hroty poháněné přes klikovou hřídel vychází hmotnost stroje 109 kg. Dosažitelná hloubka vpichu je dostatečných 7 cm.

Plugr 18 má čtyři kola o velkém průměru, než srovnatelné aerifikátory, ta lépe rozkládají hmotnost stoje na větší plochu. Proto se stroj snadno ovládá i ve složitějším terénu. 

Pracovní záběr aerifikace je 46 cm, což je příznivé i pro malé plochy a domácí trávníky, kde je omezený prostor na manipulaci, jak na trávě, tak i na příjezdových chodníčcích.

Pro skladování a přepravu je neocenitelné, že řídítka jdou velice snadno sklopit a tím v autě či na přívěsu stroj nezabírá zbytečné místo

Tento aerifikátor je osazen motorem Briggs&Stratton Vanguard nebo Honda, což je motor využívaný výhradně pro profesionální stroje. 

Aerifikace:

– zásadně pomáhá vsakování vody do trávníku 

– přivádí vzduch a živiny ke kořenům

– snižuje půdní tlak

– během několika týdnů se kořenový systém zásadně zvětší